Esen Pen

Basında Esen
Basında Esen
Geri Dön
29/03/2009 TARİHLİ YENİASIR GAZETESİ HABERİ
29.03.2009

Esen Plastik A.Ş. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Beylikdüzü’nde düzenlenen İstanbul Pencere 2009 Pencere, Cam Teknolojisi, Aksesuar, Yan Sanayi ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı’nda geniş ürün yelpazesini sergiledi. 4 günü süren fuarda, Esenpen markasıyla sektördeki son yenilikleri profesyonel ziyaretçilerle paylaşan Esen Plastik’in örnek tasarımlı 250 metrekarelik standı fuar boyunca dikkat çekti.

Esen Plastik, fuardaki tanıtımını, Suriye, Ürdün, Kazakistan, Bulgaristan, İran, Irak, Azerbaycan ve Fransa pazarından çok sayıda müşteriyle yaptığı verimli iş görüşmeleriyle tamamladı. Esen Plastik fuarda, titanyum ve milenyum serileri, asma tavan dekopan, lambri çok fonksiyonlu panjur sistemleri, sürme ve katlanır kapı, pvc kapı gibi pencere sektöründeki geniş ürün yelpazesini profesyonel ziyaretçilerin beğenisine sundu.

 

YATIRIMA DEVAM

            Esen Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, ekonomik koşullar ne olursa olsun müşterilerin beklentilerini karşılamak için yatırımları sürdürdüklerini belirtti. Esen, “Fuarda yurt içindeki bayilerimizle bir araya gelerek yeni projelerimizi görüşme fırsatı yakaladık. 2009’da iç piyasanın yanında ihracatta da yeni pazarlara yönelik çalışmalarımız hız kazanıyor. Esenpen markasıyla sektörde kalite ve konforun simgesi haline geldik. Teknolojideki son yenilikler ışığında üretimimizi geliştiriyoruz. Özellikle toplu konut projelerinde aranan markayız” diye konuştu.

 




 




İsim:
E-Mail: